Zamów stronę WWW dla swojej szkoły, przedszkola

Formularz zamówienia strony WWW dla szkół i przedszkoli w systemie MojaSzkola.net

Proszę wprowadzić niezbędne dane abyśmy mogli przygotować dla Państwa umowę. Następnie nasz konsultant skontaktuje się z Państwem telefonicznie a na podany adres e-mail prześlemy wzór umowy.

Osoba do kontaktu
Osoba reprezentująca do podpisania umowy
Dane do faktury (płatnik)
Powered by BreezingForms

1. Profesjonalna strona

• to profesjonalny wygląd
  • responsywny szablon
  • pełna opieka serwisowa.
  • łatwe zarządzanie
  • bezpieczny i stabilny serwer
  • odpowiednia domena

2. Wygląd i układ

• zespół profesjonalnych grafików przygotuje responsywną stronę spełniającą oczekiwania rynku.
  • zaprojektowana w zgodności ze standardami dostępności, czytelny układ oraz moduły wspierające łatwy dostęp do treści, dla osób niepełnosprawnych.

3. Aktualizacja strony

• Dodawanie zawartości odbywa się przy pomocy dowolnej przeglądarki internetowej, co nie wymaga specjalistycznej wiedzy - znajomości HTML czy języków programowania. Po prostu piszesz i publikujesz!
  • Pamiętaj że zawsze możesz przesłać materiały do nas. My materiały zamieścimy za Ciebie.

4. Hosting czyli Serwer

• Utrzymujemy Twoją stronę Internetową na bezpiecznych serwerach WWW.
  • Twoja strona internetowa jest codziennie archiwizowana.
  • Dysk o powierzchni 3 GB przeznaczamy na stronę WWW i pocztę.
  • Sub-domenę otrzymujesz za darmo.

Skontaktuj się

Nie znalazłeś wystarczających informacji? Masz pytania bądź sugestie? Zadzwoń lub napisz.

Kim jesteśmy

MojaSzkola.net to profesjonalne strony internetowe dla szkół i przedszkoli i innych palcówek oświatowych. MojaSzkola.net należy do grupy CreateVision która zajmuje się tworzeniem stron WWW również dla firm, gmin, urzędów, parafii oraz innych instytucji i organizacji.