Strony Internetowe dla szkół i przeszkoli

MojaSzkola.net jest oprogramowaniem wspierającym pracę przedszkoli, szkół podstawowych, szkół średnich i wyższych. Program w połączeniu z szatą graficzną tworzy pełnowartościową stronę WWW, której celem jest prezentacja w sieci danej placówki. Zobacz nasze niektóre wdrożenia oparte na systemie zarządzania treścią Joomla i Gantry Framework.

Strona WWW dla Szkoły

Własna Strona WWW stanowi dziś naturalną formę kontaktu z otoczeniem, podobnie jak ulotka reklamowa, rozmowa telefoniczna czy osobista prezentacja. Internet zaś to doskonałe medium komunikacji i platforma do kształtowania wizerunku szkoły i promowania jej w sieci Internet. Dzięki temu jesteś aktywny 24 h/dobę, właśnie wtedy, kiedy chcą tego uczniowie czy rodzice.

W naszej ofercie znajdziesz dopasowane usługi, które zapewnią utrzymanie strony WWW, obsługę dynamicznych aplikacji oraz konta e-mail we własnej domenie.
Wydajne serwery i szybkie łącza do sieci Internet uczynią Twoją pracę komfortową, a serwis - dostępny dla wszystkch użytkowników Internetu.

MojaSzkola.net to Skuteczne Rozwiązania dla Placówek Oświatowych. To system CMS z odpowiednio dobranymi modułami które skutecznie wspierają pracę przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i wyższych.
Program w połączeniu z szatą graficzną tworzy pełnowartościową stronę Internetową, której celem jest prezentacja w sieci danej placówki oświatowej. Doskonale sprawdza się w przedszkolach państwowych jak i prywatnych. Szkołach na obszarze całej polski.

Panel Administracyjny w prosty sposób umożliwia zarządzanie artykułami na stronie. Dodawanie, usuwanie czy modyfikacja istniejących artykułów odbywa się za pomocą systemu CMS w sposób prosty, przejrzysty i intuicyjny.
Do wykonywania tych zadań nie są potrzebne umiejętności informatyka. Jego obsługą mogą zająć się osoby z podstawową wiedzą w zakresie obsługi komputera i programów biurowych.

Nieskomplikowana edycja, która możliwa jest z każdego komputera podłączonego do internetu, pozwala na błyskawiczną prezentacje informacji na stronie WWW.
Panel administracyjny jest zabezpieczony loginem i hasłem dzięki temu aktualizacja strony możliwa jest tylko przez osobę do tego uprawnioną.

CreateVision.pl